jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۵۵۱ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۸:۴۰

اگر بایرن مونیخ طی10 سال اخیر 10 بازیکن ناکارآمد جذب کرده باشد، 2 تای آنها لژیونرهای ایرانی هستند که در این تیم بازی کرده‌اند.

این همان چیزی است که در گزارش سایت نقل و انتقالات باشگاه بایرن مونیخ آمده است. در این گزارش علاوه بر معرفی 10 خرید بد پرافتخارترین باشگاه آلمانی آمده است؛ مونیخی‌ها در یک دهه اخیر در پاره‌ای اوقات با در پیش گرفتن سیاست خطر در جذب بازیکن، رفتار کردند و بدین خاطر به سبب عدم پاسخ مناسب از خرید خود، لطمه هم دیدند.

در ادامه هم فهرستی آمده است که در آن نام خرید‌های کم ثمر یک دهه اخیر بایرن آورده شده، لیستی که نفر دومش وحید هاشمیان و نفر چهارمش علی کریمی است.

سایت بایرن در مورد هاشمیان این‌گونه می‌نویسد: این مهاجم ایرانی که عضو تیم بوخوم بود در فصل 2004 - 2003 با زدن 16 گل، به عضویت بایرن درآمد.اما هلی کوپتر ایرانی‌ در یک فصل برای مونیخی‌ها 250 دقیقه بازی کرد و گلی هم نزد.جلوی نام علی کریمی هم این توضیح آمده: زمانی که بایرن داشت او را جذب می‌کرد، برخی از هواداران تیم سرشان را ناباورانه تکان داده و فکر می‌کردند حق بایرن جذب وی بوده است؛ اما «مارادونای آسیا» حداکثر در تمرینات متناسب با آوازه‌اش عمل کرد.

البته لیست 10 خرید ناکارآ مد بایرن نام‌های بزرگ‌تری هم دارد که از آن جمله می‌توان به لوکاس پودولسکی، جوان اول فوتبال آلمان، سیریاکو اسفورزا، ستاره تیم ملی سوئیس و تیم بوروسکی اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر