jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۴۴۸   ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: نیمی از اعتبارات بخش غیردولتی سه بانک کشاورزی، صنعت و معدن و ملی ایران برای پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های زود بازده تخصیص یافت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد در راستای اجرای آیین‌نامه اجرایی گسترش بنگاه‌های اقتصادی زود بازده و کارآفرین مصوب هیات وزیران با هدف ساماندهی فعالیت‌های اقتصادی، اشتغالزایی و افزایش فرصت‌های شغلی جدید، افزایش کارایی تسهیلات بانکی و احیای ساختار اقتصادی واحدهای تولیدی کشور، سالانه بخشی از منابع سیستم بانکی برای اعطای تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی زود بازده و کارآفرین اختصاص یافته ‌است.

به منظور اعطای تسهیلات به بنگاه‌های زودبازده مقرر شد در سال جاری 50 درصد اعتبارات بخش غیر دولتی سه بانک کشاورزی، صنعت و معدن و ملی ایران برای پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های زودبازده تخصیص یابد. در این زمینه پس از هماهنگی‌های انجام شده با وزارت کار و امور اجتماعی، توزیع استانی تسهیلات مذکور به بانک‌ها ابلاغ شده‌ است. همچنین به منظور مساعدت به بنگاه‌هایی که بخشی از تسهیلات را دریافت کرده یا در شرف دریافت تسهیلات هستند، مقرر شد بانک‌های عامل از محل مانده استفاده نشده سهمیه سنوات گذشته اقدام به پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر