jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۱۶ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه اقتصاد: معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: در صورت عدم اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها، میزان سهمیه سوخت خودروهای عمومی کاهش خواهد یافت.

عبدالله جلالی در گفتگو با فارس اظهار کرد: اقدامات کارشناسی برای کاهش سهمیه سوخت خودروهای عمومی در ستاد مدیریت مصرف سوخت صورت گرفته و از طرفی، برای آن نیز تصمیم‌سازی شده است. وی گفت: اگر در جلسه‌های آتی، نظر مثبتی روی این تصمیم وجود داشته باشد و به تصویب اعضا برسد، از ابتدای آبان ماه این کاهش سهمیه اعمال خواهد شد، اما باید گفت اجرای این طرح منوط به اجرا نشدن لایحه هدفمند کردن یارانه ها در سال جاری است. جلالی خاطر نشان کرد: آن دسته از خودروهایی که به صورت واقعی نیازمند سوخت باشند، سوخت در اختیارشان قرار خواهد گرفت. وی افزود: اکنون به صورت ماهانه 66 لیتر به طور میانگین سوخت در اختیار خودروهای عمومی قرار می‌گیرد که با اعمال این طرح، میزان سوختی که در اختیارشان قرار خواهد گرفت مطابق با تولید داخل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر