jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۰۹   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

گروه فرهنگ و هنر: پس از گشایش کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان در کتابخانه ملی قرار است سایت این کتابخانه نیز با حضور نویسندگان کودک و نوجوان در هفته دانش‌آموز افتتاح شود.

به گفته مصطفی رحماندوست، رئیس کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان، این سایت قرار بود مهرماه همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح شود که با توجه به حضور برخی از نویسندگان کودک و نوجوان در جشنواره تئاتر کودک اصفهان به آبان ماه و هفته دانش‌آموز موکول شد. وی می‌گوید: همزمان با راه‌اندازی سایت کودک و نوجوان کتابخانه ملی، همه آیکون‌ها فعال می‌شوند و این طور نیست که فازهای مختلف سایت، در فواصل زمانی مختلف افتتاح شود.

از بخش‌های این سایت می‌توان به آیکون‌هایی همچون کتابخانه شخصی، ایجاد کتاب توسط بچه‌ها، کتابخوانی آثاری که اجازه انتشار در سایت کودکان و نوجوانان کتابخانه ملی را پیدا کرده‌اند و همچنین امکان دانلود اشاره کرد که البته در مجموع امکانات این سایت حدود 20 آیکون را در برمی‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر