jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۰۹ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

گروه فرهنگ و هنر: پس از گشایش کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان در کتابخانه ملی قرار است سایت این کتابخانه نیز با حضور نویسندگان کودک و نوجوان در هفته دانش‌آموز افتتاح شود.

به گفته مصطفی رحماندوست، رئیس کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان، این سایت قرار بود مهرماه همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح شود که با توجه به حضور برخی از نویسندگان کودک و نوجوان در جشنواره تئاتر کودک اصفهان به آبان ماه و هفته دانش‌آموز موکول شد. وی می‌گوید: همزمان با راه‌اندازی سایت کودک و نوجوان کتابخانه ملی، همه آیکون‌ها فعال می‌شوند و این طور نیست که فازهای مختلف سایت، در فواصل زمانی مختلف افتتاح شود.

از بخش‌های این سایت می‌توان به آیکون‌هایی همچون کتابخانه شخصی، ایجاد کتاب توسط بچه‌ها، کتابخوانی آثاری که اجازه انتشار در سایت کودکان و نوجوانان کتابخانه ملی را پیدا کرده‌اند و همچنین امکان دانلود اشاره کرد که البته در مجموع امکانات این سایت حدود 20 آیکون را در برمی‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر