jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۰   ۱۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۰۷

رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی گفت : کنگره جهانی تحقیقات نازایی و بهداشت باروری رویان با حضور متخصصان 45کشور دنیا از 22 تا 26 شهریورماه در تهران برگزار می شود.

دکتر سعید کاظمی آشتیانی افزود: هدف از برگزاری این اجلاس بررسی وضعیت جهانی بهداشت باروری ، آشنایی پژوهشگران با آخرین دستاوردهای تحقیقاتی پزشکی در زمینه درمان بیماری های نازایی ، افزایش سطح دانش متخصصین و ایجاد امکان استفاده آنها از نتایج تحقیقات روز دنیا است . او با اشاره به موفقیت عظیم علمی کشور در زمینه سلول های بنیادی انسان گفت : رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی با اشاره به این که 10 کشور جهان هم اکنون رقابت شدیدی برای رسیدن به مراحل نهایی استفاده از این سلول ها در بدن انسان دارند ، گفت : پیش بینی می شود تا 5یا 10سال آینده پژوهشگران در این مسابقه علمی به نتیجه برسند و ما امیدواریم با تلاش شبانه روزی و جهادی پژوهشگران پژوهشکده رویان و مرکز سلولی جهاد دانشگاهی ، زودتر از سایر کشورها به این تحول بزرگ علمی دست پیدا کنیم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر