jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی شرایط دانشجویان معاف از آزمون جامع را اعلام کرد. عبدالله افشار افزود: دانشجویان دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی که تمام پودمان‌ها را با موفقیت طی کرده‌اند اگر در آزمون ورودی مقاطع بالاتر که از طریق سازمان سنجش سراسر کشور پذیرش شوند یا در طول دوره بتوانند برای اشتغالزایی و کارآفرینی طرحی را تعریف و تدوین کرده و در مراجع ذی‌ربط به تصویب برسانند، این طرح به عنوان ارزیابی حرفه‌ای آنها محسوب و جایگزین امتحان جامع می‌شود؛ بنابراین دانشجویان مذکور از آزمون جامع پودمانی معاف می‌شوند.

وی به فارس گفت: اگر دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی تمام پودمان‌های دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی را طبق برنامه مصوب و براساس آیین‌نامه آموزشی در مدت مجاز و با موفقیت بگذراند پس از توفیق در آزمون جامع دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی دانش‌آموخته آن دوره شناخته شده و موفق به دریافت مدرک کاردانی علمی کاربردی می‌شود و امکان ادامه تحصیل و کسب تخصص و مهارت در مقاطع بالاتر را دارد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تأکید بر این‌که تغییر رشته، نقل و انتقال، مرخصی تحصیلی و مهمان شدن در نخستین پودمان دانشگاه جامع علمی کاربردی مجاز نیست، اظهار کرد: تغییر محل تحصیل در سایر پودمان‌ها به جز پودمان اول با موافقت مراکز آموزشی مبدا و مقصد و تأیید دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط در شرایط خاص و طبق ضوابط امکانپذیر است. وی گفت: تغییر رشته بعد از پودمان اول فقط برای یکبار با رعایت ضوابط در دانشگاه جامع علمی کاربردی امکانپذیر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر