jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۸۶   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: مدیر کل اقدامات تامینی و تربیتی سازمان زندان‌ها از ابلاغ دستورالعمل فعالیت زندانیان در پروژه‌های انجمن‌های حمایت زندانیان خبر داد. حمیدرضا علی‌اکبری گفت : دفتر اقدامات تامینی در راستای برنامه‌های ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندان‌ها، دستورالعمل نحوه فعالیت زندانیان متاهل در پروژه‌های عام‌المنفعه انجمن‌های حمایت زندانیان را ابلاغ کرد.

وی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود : در اجرای ماده 13 آیین‌نامه اجرایی سازمان زندان‌ها و در راستای برنامه‌های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانیان به منظور توسعه برنامه‌های حمایتی، کمک به رفع مشکلات مادی و معنوی زندانیان و تقویت بنیان خانواده‌های آنان، دستورالعمل نحوه فعالیت زندانیان متاهل در پروژه‌های عام‌المنفعه انجمن‌های حمایت زندانیان برای اجرا تصویب شد.

به گفته وی براساس یکی از بندهای این مصوبه محکومان و متهمان داوطلب پس از آزمایش‌های لازم و تشخیص استعداد و ذوق و تخصص آنها با کسب نظر شورای طبقه‌بندی و رعایت مقررات آخرین آیین نامه سازمان زندان‌ها در فعالیت‌های عام‌المنفعه انجمن‌های حمایت زندانیان به‌کار‌گمارده می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر