jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۶۱ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۲۰

تونل توحید بزرگترین پروژه شهری تاریخ تهران به دست شهروندان تهرانی افتتاح می شود و 10 شهروند خوش شانس به سفر حج خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، به دنبال تقاضاهای مکرر شهروندان برای دیدار از وضعیت عمرانی تونل توحید امکانی فراهم شده تا به قید قرعه 10 شهروند تهرانی به عنوان نخستین شهروندان این شهر از تونل توحید عبور کرده و از سوی شهرداری تهران به سفر حج عمره اعزام شوند.

بر اساس این گزارش، برای مراسم افتتاح بزرگترین پروژه تاریخ شهری تهران مراسم باشکوهی در حال تدارک است که بخشی از این مراسم به عبور نخستین شهروندان خوش شانس تهرانی از تونل توحید اختصاص دارد.

شهروندانی که مایلند از طریق این تونل به خانه خدا سفر کنند می توانند از طریق سایت اطلاع رسانی تونل توحید ( www.TohidTunnel.ir ) به بخش « شما تونل توحید را افتتاح کنید» مراجعه کرده و فرم در خواست را پر کنند.

از میان متقاضیان به قید قرعه 10 شهروند تهرانی خوش شانس برای افتتاح تونل توحید انتخاب و علاوه بر آنکه به عنوان اولین شهروندان تهرانی از این تونل عبور خواهند کرد 10 سفر حج عمره نیز به آنها هدیه داده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر