jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۴۸ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۳۸

امروزیکشنبه 376 میلیون و 356 هزار و 115 سهم (معادل 9.04 درصد) از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در بازار اول بورس عرضه و معامله شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این بلوک از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان به صورت یکجا و نقد یا نقد و اقساط ( 20درصد نقد و 80درصد اقساط)، به قیمت پایه هر سهم هفت هزار و 918 ریال در نماد "شپنا4" توسط شرکت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران عرضه شد.

این بلوک 9.04 درصدی پالایش نفت اصفهان با قیمت پایه معامله شد. کارگزاری بانک صنعت و معدن،‌ عرضه‌کننده این تعداد از سهام بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر