jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۳۴ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۲۸

همزمان با بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها در مجلس ناهار خبرنگاران مجلس با افزایش قیمت از 100 تومان به سه هزار تومان رسید.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین،قیمت فیش ناهار خبرنگاران که تا امروز 100 تومان بود، به یکباره 30 برابر افزایش قیمت داشت و به سه هزار تومان رسید.

براساس این گزارش،خبرنگاران مجلس در یک اقدام هماهنگ از صرف ناهار خودداری کردند.

از صبح امروز  بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها در مجلس آغاز شد. گفته می‌شود اجرایی شدن این لایحه آثار تورمی در جامعه بجا خواهد گذاشت و مشکلات اقتصادی ایجاد خواهد کرد اما برای جلوگیری از فشار اقتصادی آن قرار شد تا به اقشار آسیب پذیر یارانه نقدی پرداخت شود.

با توجه به افزایش قیمت ناهار خبرنگاران مجلس، عده‌ای از خبرنگاران امروز در راهروهای مجلس با شوخی به نمایندگان می‌گفتند که اولین آثار تورمی ناشی از این لایحه نصیب خبرنگاران مجلس شد

جام جم آنلاین-یوسف اسدی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر