jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۳۴   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۲۸

همزمان با بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها در مجلس ناهار خبرنگاران مجلس با افزایش قیمت از 100 تومان به سه هزار تومان رسید.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین،قیمت فیش ناهار خبرنگاران که تا امروز 100 تومان بود، به یکباره 30 برابر افزایش قیمت داشت و به سه هزار تومان رسید.

براساس این گزارش،خبرنگاران مجلس در یک اقدام هماهنگ از صرف ناهار خودداری کردند.

از صبح امروز  بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها در مجلس آغاز شد. گفته می‌شود اجرایی شدن این لایحه آثار تورمی در جامعه بجا خواهد گذاشت و مشکلات اقتصادی ایجاد خواهد کرد اما برای جلوگیری از فشار اقتصادی آن قرار شد تا به اقشار آسیب پذیر یارانه نقدی پرداخت شود.

با توجه به افزایش قیمت ناهار خبرنگاران مجلس، عده‌ای از خبرنگاران امروز در راهروهای مجلس با شوخی به نمایندگان می‌گفتند که اولین آثار تورمی ناشی از این لایحه نصیب خبرنگاران مجلس شد

جام جم آنلاین-یوسف اسدی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر