jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۶   ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۰

تیم وزنه برداری استان مازندران قهرمان نخستین دوره مسابقات لیگ برتر وزنه برداری نوجوانان کشور شد.

به گزارش فارس از مشهد، در این مسابقات که تا ظهر امروز در سالن ورزشی تختی مشهد برگزار شد، اصفهان دوم شد و فارس نیز سوم شد.

رئیس هیئت وزنه‌برداری خراسان رضوی در حاشیه این رقابت‌ها به خبرنگاران گفت: در این رقابت‌ها که از دیروز آغاز شد، استان‌های مازندران، اصفهانی، فارس، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی حضور داشتند.

حسین شاهانی افزود: در این رقابت‌ها 120 وزنه‌بردار در هشت وزن با یکدیگر به رقابت برخاستند.

وی با بیان اینکه تیم میزبان نیز عنوان چهارم را از آن خود کرد، گفت: خراسان رضوی چند سالی بود که فعالیت نداشت و حدود دو سال است که با جدیت کار خود را آغاز کرده و با توجه به حضور تیم‌های قدرتمندی در کشور، کسب چنین نتیجه‌ای برای ما بسیار ارزشمند است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر