jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۱۵   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه جامعه: سازمان بیمه خدمات درمانی همچنان با بحران مالی مواجه است طوری که مدیر عامل این سازمان هشدار داده در صورتی که 10 درصد اعتبار باقی‌مانده این سازمان از سوی دولت پرداخت نشود، از آبان‌ماه با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.

سعید کارآموز در گفتگو با ایرنا، بودجه سال‌جاری این سازمان را 11 هزار و 200 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: از این مبلغ، حدود 10 هزار میلیارد ریال در شهریور امسال پرداخت شد که نزدیک به 4000 میلیارد ریال آن صرف بدهی‌های گذشته و بقیه صرف هزینه‌های سال جاری این سازمان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر