jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۱۱   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

گروه فرهنگ و هنر: در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات تبریز، غرفه روزنامه جام‌جم در بین روزنامه‌های سراسری شرکت کننده در نمایشگاهبه عنوان غرفه اول انتخاب شد. کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی براساس معیارهایی چون حضور سرپرست روزنامه در غرفه، نحوه پاسخگویی مناسب به مراجعه کنندگان،‌ ابتکار و خلاقیت، ‌اخلاق و برخورد غرفه‌دار، ‌حضور در برنامه‌های جنبی، نظم، استقبال مراجعین، غرفه‌آرایی و نظریه کارشناسان مربوط، به انتخاب غرفه‌های برتر اقدام کردند.

احمدی منش، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات تبریز خطاب به سرپرستان روزنامه‌های سراسری و مدیران مسوول روزنامه‌های محلی گفت: تصمیم بر این است که از مطبوعات حمایت‌های فراوانی شود و نشریات نیزباید از نظر محتوا و جذابیت در ارتقای کیفیت مطالبشان تلاش کنند.

وی افزود: در این راستا نشریات باید، پرداختن به مسائل کودکان، نوجوانان و جوانان را در اولویت برنامه‌ها و اهداف خود قرار دهند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به استقبال پرشور مردم از نمایشگاه گفت: 750 هزار نفر از نمایشگاه کتاب بازدید کردند.

احمدی منش با اعلام این که سرانه مطالعه کتاب در کشور طی یک هفته 18 دقیقه است، برگزاری نمایشگاه‌های کتاب را گام بسیار مناسبی برای ارتقای سرانه مطالعه دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر