jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۲۹   ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۴۳

وزیر کشور در پاسخ به سئوالی در خصوص امکان انتخاب استاندار زن در دولت دهم گفت: بله این امکان وجود دارد ولی باید منتظر باشید.‌

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مصطفی محمد نجار ظهر امروز پنجشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه استاندار قم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به انتصاب استاندار جدید در این استان اظهار داشت: انتخاب استاندار جدید قم امری خلاقانه بوده که با مطالعه زیادی انجام شده و کاری بی‌سابقه به حساب می‌آید.

وی افزود: در این دولت کارهای ابتکاری زیادی انجام شده که انتخاب استاندار جدید برای قم هم یکی از آنهاست و با توجه به شناختی که از وی داریم و برنامه‌هایی که در دولت و وزارت کشور وجود دارد‌‌، حجت‌الاسلام موسی‌پور می‌تواند در ارتقا شاخص‌های رفاه و خدمت‌رسانی به مردم موفق باشد.

وزیر کشور با ابراز خرسندی از توانایی‌های موجود در استاندار جدید قم خاطرنشان کرد: توجه به رفاه مردم، توجه به معماری اسلامی، تامین زیرساخت‌های اساسی عمران و آبادی شهر، تامین زیرساخت های حوزه علمیه، تقویت مسئله امنیت در استان و توجه به صنعت گردشگری بسیار مهم است که امیدواریم استاندار جدید با کمک مدیران، فرماندار و بخشداران بتواند استان را به نقطه خوبی برساند.

محمد نجار ضمن تشکر از خدمات ناظمی اردکانی استاندار قبلی قم تصریح کرد؛ خوشبختانه استاندار قبلی خدمات ارزشمندی ارائه کرد و امروز شاهد ارتقا مناسب و خوب شاخص ها در همه‌ی عرصه‌ها بودیم که توسط وی انجام شده است.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص امکان انتصاب استاندار بانو در ادامه کارهای خلاقانه دولت گفت: بله این امکان وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر