jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۳۰۷   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۳

با هدف آشنایی با قوانین و مقررات اجتماعی

زنگ انضباط اجتماعی 18 مهر در مدارس نواخته می‌شود

علی‌اصغر یزدانی معاون پرورشی و تربیت‌ بدنی وزیر آموزش و پرورش گفت: مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی ، 18 مهر در دبیرستان البرز برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با فارس اظهار داشت: مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی ، شنبه 18 مهر همزمان با سراسر کشور در دبیرستان پسرانه البرز تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با مشارکت نیروی انتظامی و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود ، گفت: در این مراسم، بنده به همراه یکی از معاونان نیروی انتظامی و رئیس سازمان آموزش و پرورش شهر تهران حضور خواهیم داشت.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی وزیر آموزش و پرورش افزود: زنگ انضباط اجتماعی با هدف آشنایی دانش‌آموزان و چگونگی پایبندی و التزام آنها به قوانین و مقررات اجتماعی در سراسر کشور نواخته می‌شود. در روند فعالیت‌های تربیتی، نیازمند فراهم کردن زمینه‌های تعامل دانش‌آموزان با نهادهایی هستیم که با امنیت جامعه سر و کار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی