jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۳۰۷   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۳

با هدف آشنایی با قوانین و مقررات اجتماعی

زنگ انضباط اجتماعی 18 مهر در مدارس نواخته می‌شود

علی‌اصغر یزدانی معاون پرورشی و تربیت‌ بدنی وزیر آموزش و پرورش گفت: مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی ، 18 مهر در دبیرستان البرز برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با فارس اظهار داشت: مراسم نواخته شدن زنگ انضباط اجتماعی ، شنبه 18 مهر همزمان با سراسر کشور در دبیرستان پسرانه البرز تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با مشارکت نیروی انتظامی و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود ، گفت: در این مراسم، بنده به همراه یکی از معاونان نیروی انتظامی و رئیس سازمان آموزش و پرورش شهر تهران حضور خواهیم داشت.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی وزیر آموزش و پرورش افزود: زنگ انضباط اجتماعی با هدف آشنایی دانش‌آموزان و چگونگی پایبندی و التزام آنها به قوانین و مقررات اجتماعی در سراسر کشور نواخته می‌شود. در روند فعالیت‌های تربیتی، نیازمند فراهم کردن زمینه‌های تعامل دانش‌آموزان با نهادهایی هستیم که با امنیت جامعه سر و کار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر