jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۵۲۴۹   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۸

سرتیپ احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مبارزه با جرایم سازمان‌یافته خانه‌های فساد در سراسر کشور ، فاز جدید اجرای طرح امنیت اجتماعی است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با ایسنا ، با بیان این که طرح امنیت اجتماعی با رویکردی اجرا خواهد شد ، گفت: در روند اجرای طرح سعی می‌شود پلیس به صورت نامحسوس در برخی از استان‌ها حضور می‌یابد و از آنجایی که همکاری مردم در اجرای طرح امنیت اجتماعی بسیار خوب بوده، از همین رو شیوه اجرایی تغییر پیدا کرده است.


وی با اشاره به افزایش 17 درصدی احساس امنیت در جامعه، گفت: در رویکرد جدید اجرای طرح امنیت اجتماعی، پیشگیری بیشتر بر پایه فرهنگ‌ سازی همکاری و تعامل با دیگر دستگاه‌های ذیربط است.


سرتیپ رادان تصریح کرد: در این طرح اولویت با پاکسازی نقاط آلوده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر