jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۸۳۳۹   ۰۸ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۵۶

جام جم آنلاین - فرماندار نجف گفت پلیس این شهر دو پاکستانی را در ارتباط با انفجار روز جمعه این شهر دستگیر کرده که به عقیده آنان ممکن است با القاعده در ارتباط باشند.

سی ان ان که این خبر را مخابره کرده قبلا از دستگیری چهار عرب از جمله دو وهابی خبر داده بود.
یک مقام آگاه گفت شاید هدف از پخش این اخبار پنهان کردن هویت واقعی عاملان این کشتار بی رحمانه باشد.

تظاهرات هزاران نفر از شیعیان در شهرهای عراق در ماتم آیت الله حکیم
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر