jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۲۲۲   ۰۵ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۱۹

رئیس جمهوری در چهارمین روز از هفته دولت ، در جمع خانواده های شهدای دولت گفت : باید تمام کوشش خود را برای خدمت رسانی بیشتر به مردم

به کار بگیریم تا وحدت میان مردم و دولت بیش از پیش محقق شود.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، سیدمحمد خاتمی که در جلسه هیات وزیران سخن می گفت ، افزود: ما هرچه داریم ، از مردم است ؛ بنابراین مهمترین وظیفه ما خدمت به مردم است . او با تاکید بر این که دولت جمهوری اسلامی برخاسته از مردم است ، اظهار کرد: مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه خدمت رسانی به مردم و به جان خریدن خطر برای پیشرفت کشور، پیشتاز هستند. وی گفت : نسبت دادن توهمات یا تلقی های ذهنی قدرتمندان به نام مردم ، کار درستی نیست ؛ بلکه باید ذهنیت خود را با خواست مردم مطابقت دهیم و در این راه بکوشیم .

دیدار خاتمی با اعضای شورای مرکزی
انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه ها

رئیس جمهوری همچنین در جمع شورای مرکزی و شورای نمایندگان انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه های سراسر کشور گفت : هم اکنون مخاطرات فراوان داخلی و خارجی پیش روی نظام اسلامی ایران است و حضور و مشارکت مردم می تواند از این مخاطرات جلوگیری کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر