jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۱۲۲   ۰۳ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۸

ششمین جشنواره شهید رجایی امروز با حضور رئیس جمهوری ، وزیران ، روسای سازمان ها ، مدیران و کارکنان برگزیده برگزار می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، در این جشنواره برای اولین بار 5وزیر که وزارتخانه آنها در ارزیابی عملکرد وزارتخانه ها و سازمان های وابسته به ریاست جمهوری ، بالاترین رتبه را کسب کرده اند، از رئیس جمهوری لوح تقدیر دریافت خواهند کرد. بنابر این گزارش ، از بین دستگاه هایی که به صورت داوطلبانه در ششمین جشنواره شهید رجایی شرکت کرده اند نیز یک سازمان که رتبه اول را کسب کرده است ، لوح تقدیر دریافت می کند. همچنین 7سازمان و موسسه دیگر که در رده های بعدی قرار گرفته اند و حداقل 50درصد امتیازات مربوط را کسب کرده اند، معرفی خواهند شد. رئیس ستاد ششمین جشنواره شهید رجایی اظهار کرد: میزان جلب مشارکت مردم و منطقی کردن اندازه دستگاه ذی ربط، بهبود مدیریت و کیفیت برنامه ریزی ، میزان جلب رضایت شهروندان ، استفاده از اتوماسیون اداری و فناوری اطلاعات ، آموزش و بهسازی نیروی انسانی ، اصلاح ساختارهای سازمانی ، سلامت اداری ، اصلاح روشهای انجام کار، کوتاه کردن جریان امور و نحوه اجرای طرحهای عمرانی از نظر کیفیت ، قیمت و سرعت ، از محورهایی است که دستگاه های اجرایی براساس آن ارزیابی و رتبه بندی شده اند. وی با بیان این مطلب که رویکرد اصلی این جشنواره ، خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع است ، افزود: یکی از استان هایی که دستگاه های اجرایی آن بهترین خدمت رسانی به مردم را ارائه و در این زمینه رتبه اول را کسب کرده اند، مورد تقدیر رئیس محترم جمهوری قرار خواهد گرفت . وی گفت : 3 استان دیگر که در ارزیابی عملکرد، بالاترین امتیازات را کسب کرده اند، به مردم معرفی می شوند. عسکری آزاد خاطرنشان کرد: علاوه بر تقدیر از دستگاه ها و استان های برتر، در این جشنواره 10نفر از مدیران ، کارشناسان و کارکنان دولت و 2نفر از بازنشستگان برگزیده ملی که بهترین عملکرد را در سال 1381 داشته اند ، لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر