jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۷۹۲۴   ۱۱ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۰

رسانه‌های دولتی آلمان خبر دادند: یک زن جوان حدودا 27 ساله با پرتاب کردن خود و دو فرزند خردسالش از بالکن منزلش اقدام به خودکشی کرد که متاسفانه در این حادثه زن و پسر دو ماهه‌اش جان باخته و پسر دیگرش به شدت مجروح شد.

به گزارش ایسنا، رئیس پلیس مرکزی «آلمان» در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ریانووستی، بیان کرد: این زن 27 ساله که به گفته همسر سابقش به شدت از بیماری روانی رنج می‌برده، با پرتاب کردن خود و دو پسرش از بالکن منزلش واقع در یکی از شهرهای آلمان اقدام به خودکشی کرد.

وی ادامه داد: در این حادثه دلخراش این زن جوان و پسر دو ماهه‌اش به دلیل شدت جراحات وارده به سرشان جان باخته و پسر دیگرش که چهار سال دارد، به شدت مجروح شد. به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش کارشناسان و بازرسان پلیس فدرال آلمان، این زن هیچ یادداشتی مبنی بر اقدام خود بر جای نگذاشته است، با این حال تحقیقات در مورد چگونگی و انگیزه این زن در رابطه با این واقعه دلخراش همچنان ادامه دارد.

خاکسپاری پیکر مادربزرگ 3 سال پس از مرگ

پیکر یک مادربزرگ فرانسوی که سه سال از مرگش گذشته است. در خانه اش پیدا شد. به گزارش ایسکانیوز، پیرزنی که به تنهایی در شهر «ماسون» فرانسه زندگی می‌کرد سه سال پیش در خانه اجاره‌ای سکته کرد و مرد.

در طول این مدت اما هیچکس از مادربزرگ بینوا سراغی نگرفت و حتی صاحبخانه هم به خود زحمت نداد برای دریافت کرایه که 36 ماه عقب افتاده بود پیش مستاجرش برود.سرانجام جنازه وقتی پیدا شد که پلیس به خاطر پرداخت نشدن اجاره، با حکم قضایی به خانه پیرزن تنها رفت و در آنجا را گشود.پزشکی قانونی می‌گوید این زن 58 ساله، اوایل 2006 میلادی به خواب ابدی رفت.گزارش ایسکانیوز می‌افزاید، بررسی‌ها نشان می‌دهد فرزندان مادربزرگ از هشت سال پیش او را به حال خود رها کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر