jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۷۷۴۹۵   ۱۲ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۶:۵۴

تعداد تلفات ناشی از زمین لرزه شدید در اندونزی به دست کم 57 تن افزایش یافت و همچنین این زمین لرزه به هزاران واحد مسکونی خسارت وارد اورد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از اسوشیتدپرس گزارش داد ، پریادی کاردونو، سخنگوی آژانس مدیریت بحران اندونزی اعلام کرد: دست کم صد و ده تن به سبب جراحات ناشی از زمین لرزه هفت ریشتری در ساحل جزیره جاوه بستری شده اند که حال ده تن از آنها وخیم است.

وی همچنین از مفقود شدن دهها تن خبر داد.

این زمین لرزه که بعدازظهر روز چهارشنبه به وقوع پیوست خسارات شدیدی را به استان جاوه وارد آورد.

بر اثر این زمین لرزه به بیش از هجده هزار و سیصد واحد مسکونی و دفاتر دولتی خسارت وارد آمد که خسارت نه هزار واحد از این ساختمان ها شدید است.

دست کم پنج هزار و سیصد تن از مردم این منطقه نیز مجبور شده اند در پناهگاههای موقت ساکن شوند.

مقامات رسمی اندونزی اعلام کردند: خطوط ارتباط تلفنی برخی مناطق روستایی قطع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر