jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۵۲۰۴   ۲۶ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۴

حسین رضازاده ، قهرمان پرآوازه وزنه برداری پس از بازگشت از رقابتهای بین المللی جایزه بزرگ نروژ که با قهرمانی او در دسته به اضافه 105کیلو همراه بود

، گفت : به اذعان شماری از حریفان جهانی ام ، آنان زمانی که من در یک دوره رقابت شرکت می کنم ، تنها به فکر کسب عنوان دومی هستند. وی افزود: در رقابت های بین المللی نروژ، پس از آن که در حرکت دوضرب خود وزنه 250کیلویی را بالای سر قرار دادم ، در خود توان شکستن رکورد جهانی این دسته را احساس کردم ؛ ولی به صلاحدید مربیان از این کار منصرف شدم . رضازاده خاطرنشان کرد: اگر اتفاق ناگواری رخ ندهد، بدون تردید رکورد جدیدی برای این دسته در جهان در پیکارهای جهانی ونکوور کانادا که حکم انتخابی بازیهای المپیک 2004 آتن را نیز دارد ، خواهم زد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر