jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۵۰۸۷   ۲۴ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۸

3نوجوان که قصد اخاذی و زورگیری از یک رهگذر را در منطقه ولنجک داشتند ، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما ، بعدازظهر روز گذشته 3نوجوان موتورسوار که قصد زورگیری از یک رهگذر را داشتند، پس از حمله به وی ، ناگهان متوجه حضور بسیجی ها شدند و پس از تعقیب و گریز هر 3نفر دستگیر و تحویل ماموران انتظامی شدند. با مشخص شدن هویت سارقان به نامهای بهنام ، محمد و آرش ، پرونده برای صدور دستور قضایی به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران ارسال شد. در جلسه تحقیق از متهمان ، آنها اعتراف کردند چون شرب خمر کرده بودند، قادر به کنترل رفتار خود نبودند و هنگام فرار چون با موتورسیکلت به زمین خورده اند، یک نفر از آنها مجروح شده است . با ثبت اظهارات متهمان ، پرونده برای تحقیق و پیگیری به اداره اول پلیس آگاهی تهران ارسال شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر