jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۴۶۱۹   ۱۰ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۲۹

پدر و پسری که در مرداد ماه سال گذشته پس از قتل یک کارگر بنگلادشی یک کارگاه فیلترسازی را به آتش کشیده اند، روز گذشته دستگیر شدند.به گزارش خبرنگار ما، در هجدهمین روز از مردادماه سال گذشته به ماموران کلانتری 152 یافت آباد

اطلاع داده شد یک آتش سوزی مهیب در کارگاه فیلترسازی در منطقه شادآباد تهران روی داده است . با عزیمت ماموران انتظامی و امدادی به محل ، پس از خاموش شدن آتش ، ماموران جسدی را مشاهده کردند. در بررسی و تحقیق مقدماتی مشخص شد وی یک کارگر بنگلادشی به نام محمد لطیف است که با ضربات چاقو به قتل رسیده است و عامل یا عاملان این جنایت برای صحنه سازی اقدام به ایجاد حریق عمدی کرده اند. با مراجعه قاضی و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل ، مشخص شد بر روی دیوار آثار متعددی از لکه های خون مشاهده می شود؛ لذا در جستجوی بعدی در محل یک قبضه چاقوی خون آلود کشف و موضوع این جنایت در دستور کار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت . تحقیقات بعدی معلوم کرد پس از این جنایت ، یک کارگر بنگلادشی نیز که همکار مقتول بوده است ، متواری شده است . با به دست آمدن این اطلاعات مشخص شد، علاوه بر کارگر بنگلادشی که پس از جنایت متواری شده است چند نفر دیگر نیز از این جنایت اطلاع دارند. براین اساس ، پس از احضار این افراد آنها منکر هر نوع اطلاعات در این زمینه شدند. این گزارش حاکی است ، با بررسی و تحقیق بیشتر در این خصوص و به دست آمدن سرنخهای دیگر، روز گذشته ماموران ردپای یک نوجوان 16ساله به نام هادی ک را در ارتباط با این جنایت مورد شناسایی قرار دادند و او را به آگاهی احضار کردند. هادی اعتراف کرد چون وی نسبت به رفتارهای غیراخلاقی محمدلطیف اعتراض کرده بود، بر سر این موضوع با او به مشاجره پرداخته و قضیه را با پدر خود به نام حسین در میان گذاشته است . آن دو نیز شبانه با ورود به کارگاه ، محمدلطیف را مورد حمله قرار داده و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده و سپس کارگاه را به آتش کشیده اند. در پی این اعترافات ، پدر نوجوان 16ساله نیز دستگیر و به جنایت اعتراف کرد. با اعتراف هر 2متهم ، پرونده روز گذشته به شعبه 1158 دادسرای جنایی ارسال و قاضی محمدسلطان همتیار با صدور قرار قانونی ، هر دو متهم را در اختیار ماموران شعبه 10 پلیس آگاهی قرار داد تا در این خصوص تحقیقات بیشتری صورت پذیرد و صحنه جنایت با حضور کارآگاهان بازسازی شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر