jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۴۴۲۶   ۰۵ خرداد ۱۳۸۲  |  ۱۴:۰۴

جام جم آنلاین - 8 مورد جدید ابتلا به سارس در میان شهروندان تورنتو به ثبت رسید. با این حساب تعداد قربانیان سارس در تورنتو به 27 نفر رسید. کولین دکونها رئیس اداره بهداشت ایالت اونتاریو

ضمن اعلام این مطلب به سی . ان . ان گفت 2 نفر از 8 بیمار مذکور جان خود را از دست دادند.
دکتر کولین افزود: قربانیان از افراد مبتلا در ماه آوریل هستند که متاسفانه بیماری خود را به اعضای خانواده خود نیز منتقل کرده و در حال حاضر همه آنها در قرنطینه بهداشتی دولت بسر می برند.
وی گفت : همچنین آنها در حال بررسی 26 نفر مظنون مبتلا به سارس هستند اما اطمینان ندارند که آنها به سارس مبتلا شده باشند و نتایج بررسی بزودی اعلام می شود.
براساس آمار تا به حال بیش از 155 مورد سارس در میان شهروندان تورنتویی به ثبت رسیده که مسوولان بهداشت تا اوایل ماه می توانستند از شیوع آن جلوگیری کنند اما دوباره با موج حملات آن روبه رو شده و دست به گریبانند.

قربانیان سارس 700 نفر شدند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.