jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۳۸۹۳   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۴

رئیس اتحادیه صنف بارفروشان اعلام کرد: علی رغم مباحث مطرح شده ، از ماههای پایانی سال 81 تاکنون هیچ میوه ای وارد کشور نشده است .

علی اکبر مطلبی در گفتگو با خبرگزاری فارس ، گفت : دلیل چنین ادعایی این است که در صورت هرگونه واردات میوه ، قیمت میوه بسیار پایین می آمد که این گونه نشد. وی افزود: آنچه وارد بازار شد، موجودی انبارها و سردخانه ها بوده است . وی به وضعیت میوه در سال جاری اشاره کرد و گفت : با توجه به تغییرات شدید جوی در ماههای اخیر و از بین رفتن برخی محصولات به دلیل سرمازدگی ، عرضه این محصولات در سال جاری کاهش خواهد یافت که میزان و نوع آن محصولات در ماههای آینده ، روشن خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر