jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۳۸۸۳   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۸

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار جمعی از مدیران ارشد بیمه ایران گفت : وجود بیمه ها مایه آرامش نیروهای فعال جامعه ، رونق اقتصادی و سرمایه گذاری های مطمئن است .

آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : مهمترین نیاز یک حرکت توسعه ای در کشور ، آرامش خاطر نیروها و سرمایه های موثر است و اگر این آرامش خاطر با فعالیت های صحیح ایجاد شود ، موجب جذب استعدادها و سرمایه هایی می شود که اکنون هرز می روند. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در صورتی که به بیمه ها توجه نشود و دغدغه و نگرانی از آینده جای آرامش خاطر را بگیرد، کارها متوقف می شود و یا به کندی پیش می رود. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، با تاکید بر این که آرامش خاطر مردم محدود به حوزه اقتصاد نیست و کشور به آرامش چه در سطح بین المللی و چه در سطح داخلی نیاز دارد ، گفت : گروهها و جریانات سیاسی باید مشاجرات بیهوده را رها کنند و منافع و مصالح ملی را اصل قرار دهند تا مشکلات جامعه رفع شود و نیروهای کاری جامعه نیز از این اختلافات آسیب نبینند. ایشان با اشاره به رنج جامعه از وجود جوانان بیکار و نبود اشتغال ، خاطرنشان کرد: هیچ راهی بدون سرمایه گذاری مولد، مشکل اشتغال را حل نخواهد کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی به بحران آفرینی های امریکا در منطقه اشاره کرد و گفت : قطعا امریکایی ها از کاری که در عراق انجام دادند، درس عبرت خواهند گرفت و اکنون نیز آنها متوجه شده اند که اداره عراق پس از جنگ آسان نیست . رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : باید خود را برای هر حادثه ای در دنیا آماده کنیم ، هدف امریکا از اشتغال عراق ، منافع شخصی و سلطه جویانه است و باید با این پدیده نامیمون در عرصه جهانی مقابله شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر