jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۳۳۸۷   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۱۷:۰۹

شرکت مایکروسافت عرضه آفیس 2003 را پس از آزمایشات اولیه روی نسخه بتای خود به تعویق انداخت . این تصمیم پس از عرضه نسخه بتا و ناکارآمد بودن آن برای مقاصد تجاری گرفته شد و قرار است نسخه نهایی زودتر از فصل سوم سال میلادی 2003 وارد بازار نشود.

یکی از سخنگویان این شرکت ضمن اعلام این خبر گفت : دلیل اصلی دادن وقت کافی به برنامه نویسان برای درج نظرات مشتریان روی نسخه نهایی است و چون نظرات متنوع و خوبی به آنها رسیده ، حتما روی آن سرمایه گذاری بیشتری می کنند.
قرار بود نسخه اصلی در ماه ژوئن بیرون بیاید که تا این زمان حدود 600هزار نسخه بتای آفیس 2003 میان مشتریان و علاقه مندان توزیع شده است .
یک قسمت از ویژگی بزرگ آفیس جدید مطابقت اپلیکیشن های آن با ایکس ام ال است که کارایی عمده ای را در بر خواهد گرفت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.