jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۸۲۰۸   ۱۶ دی ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۰

گروه اقتصاد: مهلت دریافت بن‌های کارمندان و کارکنان دولت ویژه ماه مبارک رمضان 1387 تا 30 دی تمدید اعتبار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرگانی استان تهران، کارمندان و کارکنان دولت می‌توانند با مراجعه به تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت، تعاونی‌های فرهنگیان کشور و اتحادیه امکان کالاهای مصرفی خود را دریافت کنند.

همچنین 30 دی آخرین مهلت اعتبار کالابرگ‌های روستایی و عشایری شماره 328، 337، 338، 362، 370، 364، 319، 339، 326 عشایری 432، 438، 462، 470، 464، 419، 439، 426، 428 روستایی جهت دریافت سهمیه روغن نباتی و قند و شکر برای عاملان فروش اعلام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر