jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۲۷۹۱۹   ۱۷ دی ۱۳۸۷  |  ۱۱:۰۵

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان، تعداد احشام ذبح شده و تحویلی مردم و عزاداران را به حسینیه اعظم بیش از 6 هزار و 750 راس اعلام کرد.

جواد غم‌پرور امروز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری فارس در زنجان گفت: این تعداد فقط در مراسم عزاداری روز هشتم محرم به این مسجد اهدا شده است.

وی افزود: از این تعداد یک هزار و 600 راس ذبح شده و 5 هزار و 158 راس نیز به صورت زنده به واحدهای جمع‌آوری احشام زنده تحویل داده شده است.

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان تصریح کرد: این آمار تا ساعت 21 روز دوشنبه 16دی ماه است و تعداد احشام تحویلی بیش از این خواهد بود.

حسینیه اعظم دومین محل اهدای قربانی جهان است که بسیاری از عزاداران همه ساله احشام نذری خود را به این مکان مقدس اهدا می‌کنند.
تعداد گوسفندان نذری سال گذشته این مکان مقدس 11هزار و 509 رأس بوده است.

مراسم عزاداری هشتم محرم زنجان یکی از باشکوه‌ترین عزاداری شیعیان جهان است؛ به طوری که این مراسم روز گذشته از شش شبکه تلویزیونی داخلی و خارجی به صورت زنده پخش شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر