jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۱۶۲۱۷   ۲۴ آبان ۱۳۸۷  |  ۱۵:۵۵

تیم ملی فوتبال کشورمان برای انجام سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 یکشنبه عازم شهر دبی امارات خواهد شد.

به گزارش مهر، ملی پوشان فوتبال کشورمان با 23 بازیکن و 8 همراه صبح روز یکشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) و با پرواز امارات راهی شهر دبی می شوند و بلافاصله پس از ورود به این کشور در هتل "نون پیک" مستقر خواهند شد.

تیم فوتبال کشورمان روز چهارشنبه 29 آبان ماه در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی به مصاف تیم ملی فوتبال امارات خواهد رفت. قضاوت این دیدار را صالح سوبخیدین از مالزی برعهده خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 با تساوی مقابل عربستان و پیروزی مقابل کره شمالی در حال حاضر با 4 امتیاز در رده دوم قرار دارد. در این گروه کره جنوبی در صدر قرار دارد و تیم های ایران، عربستان وکره شمالی با 4 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند و امارات بدون امتیاز در قعرجدول قرار این گروه ایستاده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر