jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۱۵۱۷   ۱۷ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۷

تیم والیبال مردان ایران در رده بندی جدید فدراسیون جهانی والیبال ، ردیف 26جدول را به خود اختصاص داد.

ایران در این رده بندی به خاطر قهرمانی نوجوان آسیا 2002 ، 3امتیاز دریافت کرده و از کسب مقام پنجمی بزرگسالان آسیا 2001 هم 4امتیاز به حساب آنها نوشته شده تا در مجموع با 7امتیاز با اختلاف زیادی نسبت به ژاپن ، استرالیا، چین و کره قرار بگیرد. در رده بندی فدراسیون جهانی والیبال روسیه با 200امتیاز صدرنشین است . برزیل با 193امتیاز در جای دوم قرار دارد. یوگسلاوی با 175امتیاز در ردیف سوم رده بندی قرار گرفته است ، ایتالیا با 153امتیاز و فرانسه با 106امتیاز ردیف های چهارم و پنجم را اشغال کرده اند و تیمهای آرژانتین با 105امتیاز، هلند با 77امتیاز، لهستان با 62امتیاز، اسپانیا با 52امتیاز و یونان با 51امتیاز مکانهای ششم تا دهم را در اختیار دارند. کوبا با 46امتیاز یازدهم است ، از جمع حریفان آسیایی ، ژاپنی ها با 39امتیاز دوازدهم است . چین با 32امتیاز در ردیف پانزدهم ، استرالیا با 29امتیاز در ردیف شانزدهم و کره با 5/26 امتیاز در مکان هجدهم جدول FIVB ایستاده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر