jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۱۵۱۵   ۱۷ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۵

فوتبال ایران امروز دو اتفاق بزرگ را دنبال می کند . تیمهای فوتبال استقلال و پیروزی

، نمایندگان فوتبال ایران در گروههای سوم و چهارم لیگ قهرمانان آسیا امروز در نخستین بازی خود در چارچوب رقابت های مرحله گروهی ، به ترتیب به مصاف تیمهای السد قطر و الطلبه عراق خواهند رفت . پیروزی که در شرایطی عذاب آور و در میان کارشکنی و جنگ روحی - روانی ازبک ها در تاشکند خود را آماده مقابله با تیمهای گروه چهارم می کند ساعت 16 به وقت تهران در ورزشگاه بزرگ تاشکند که به ورزشگاه پاختاکور مشهور شده ، در مقابل الطلبه عراق می ایستد. ناصر ابراهیمی ، مربی تیم پیروزی دیروز در تاشکند درباره این بازی گفت : اختیار فنی تیم به اشمیت سپرده شده و تیم پیروزی در بازی امروز با روش 4-3-2-1 به میدان خواهد رفت که به این ترتیب می توان در عین تفکرات هجومی رگه های احتیاط را در نوع چینش تیم احساس کرد. احتمالا فنایی ، پیروانی ، گل محمدی ، انصاریان ، برزگر، رهبری فر، جمشیدی ، جباری ، عارف محمدوند، پایان رافت و سهراب انتظاری بازیکنان تیم پیروزی هستند و در این میان رافت شاید به عنوان تک مهاجم این تیم به میدان برود و جباری و انتظاری او را تغذیه کنند. پیروزی در صورت برتری در مقابل الطلبه با خیال آسوده تری به بازی با پاختاکور و نیسا می اندیشد که امیدواریم این گونه شود. تیم فوتبال استقلال تهران نماینده ما در گروه سوم آسیا ساعت
05/18 امروز (به وقت تهران) در برابر السد قطر قرار می گیرد. طبق اخبار رسیده از العین ، استقلال در بازی اول با ترکیب طباطبایی ، خرمگاه ، بختیاری زاده ، پاشازاده ، فکری ، مجیدی ، نیکبخت ، اکبری ، دین محمدی ، خطیبی و سامره به میدان می رود که ترکیب ایده آلی به نظر می رسد. البته احتمال قرار گرفتن اکبرپور در زمین هم وجود دارد. خبرهای ضد و نقیضی از السد مخابره شده که تا این تیم را نبینیم ، نمی توانیم درباره قدرت آن حرف بزنیم . السد از وجود روماریو، یک مهاجم برزیلی و یک هافبک قدرتمند آفریقایی بهره می گیرد که به نظر می رسد این هافبک بدجوری ذهن کخ را به خود مشغول کرده است . استقلال اگر بازی امشب را به سود خود به پایان ببرد، توان روانی لازم را برای بازی با الهلال و سپس العین به دست خواهد آورد. امیدواریم استقلال و پیروزی با برتری در دیدارهای امروز، راه خود را برای صعود از این گروه هموار کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر