معرفی نرم افزار ابزار مدیریت بر پارتیشن

7ToolsPartitionmanager : نسخه 5/5 برنامه مدیریت بر پارتیشن های سیستم عامل ویندوز آمد.
کد خبر: ۲۱۳۲۰
هر کاربری در هر سطحی که تعریف شده می تواند به طور امن هارد خود را از نو پارتیشن بندی کند و به وسیله آن سایز درایو، اسم و مشخصات آن را و جابه جایی دیتای آن را به راحتی انجام دهد. حتی سیستم عامل داس و لینوکس را نیز حمایت می کند و FATرا به NTFS و برعکس تغییر می دهد. از پارتیشن هایی که بالای 200گیگابایت ساخته شده اند هم حمایت می کند. نسخه آزمایشی آن 43/3 مگابایت است و برای خرید آن باید 29دلار پرداخت .
رایت سی دی از فرمتهای متنوع
ACE-HighCDBurner : انتخاب چندین سی دی به صورت TRACKو ارسال فرمت های صوتی مثل ام پی تری ، WMA و Wav و OGG برای رایت روی سی دی توسط این برنامه که نسخه 1/1 آن آمده میسر می شود. بنابراین اگر دنبال گلچین آهنگ روی سی دی ماشین و یا استریوی خانگی هستید از این برنامه که نسخه آزمایشی آن 3مگابایت است می توانید بهره بگیرید. در این نسخه تنها Track 10 را می توانید رایت کنید.
ساخت اسکرین سیور روی مکینتاش و ویندوز
iscreensaver:یکی از بهترین برنامه های ساخت اسکرین سیور است که علاوه بر قبول تمامی فرمت های عکس مانند TIFF ، Jpg و... فرمتهای تصویری نظیر mov، AVI و MPEGو ... را نیز در خود جای می دهد. حتی فایل های فلش را می توانید با یک کلیک داخل اسکرین سیور مذکور قرار دهید حجم نسخه آزمایشی 25/6 مگابایت است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها