jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۴۷۵   ۲۳ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۴

گروه شهرستان‌ها: رئیس هیات پرورش‌ اندام قم گفت: در رشته قوی‌ترین مردان استعدادهای فراوانی در قم وجود دارد، اما بزرگ‌ترین مشکل ورزشکاران، نبود باشگاه تخصصی و کمبود امکانات است. محمد حبیبی افزود: حدود دو سال است که رشته قوی‌ترین مردان در قم به شکل قابل توجهی مورد استقبال جوانان قرار گرفته، اما به دلیل وجود مشکلات و کمبودهای زیاد نمی‌توانیم پاسخگوی بسیار از علاقه‌مندان به فعالیت در این ورزش باشیم.رئیس هیات پرورش اندام قم بیان داشت: تاکنون دو دوره مسابقات قوی‌ترین مردان استان برگزار کرده‌ایم در حالی که وسایل مسابقه را خود شرکت‌کنندگان تهیه کرده‌اند.حبیبی به مهر گفت: اگر از این ورزش به درستی پشتیبانی شود، می‌تواند به یکی از رشته‌های مدال‌آور برای ورزش قم تبدیل شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر