jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۰۹۰۴۵   ۲۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۴:۲۵

در حالی که تنها حدود 2 ساعت و نیم دیگر به آغاز بازی ایران و کره شمالی باقی مانده، نماینده و ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی ایران - کره شمالی هنوز اجازه ورود دوربین های تلویزیونی را به ورزشگاه آزادی نداده و حتی تاکید کرده است باید خودرو واحد سیار سیما نیز از این ورزشگاه خارج شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به دلیل عدم انعقاد قرارداد بین صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران و شرکت WSG به عنوان اسپانسر انحصاری راند چهارم مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010، دیدارایران و کره شمالی پخش مستقیم نخواهد داشت و هیچ تصویربرداری حق ورود با دوربین به ورزشگاه آزادی را ندارد.

در همین راستا «حاج شنکر کمرالدین» ناظر مالزیایی بازی ایران - کره شمالی امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی حضور یافته و از ورود دوربین های تلویزیونی به این ورزشگاه ممانعت به عمل آورده است.

وی حتی تاکید کرده که خودروی واحد سیار سیما نیز باید از ورزشگاه آزادی خارج شود. این خودرو همیشه در فاصله چند ساعت به آغاز مسابقات فوتبال وارد ورزشگاه آزادی می شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر