jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۰۷۳۳۱   ۱۷ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۸:۳۴

سمیر قنطار قدیمی‌ترین زندانی آزاد شده از زندانهای رژیم صهیونیستی که اعلام کرده بود مقاومت بر ضد اشغالگری را در فلسطین ادامه خواهد داد در حال گذراندن آموزشهای نظامی در جنوب لبنان است.

به گزارش فارس، تلویزیون رژیم صهیونیستی دیروز صحنه‌هایی از سمیر قنطار نشان داد که در آن وی در حال گذراندن آموزشهای نظامی در جنوب لبنان بود.

دوستان سمیر در این برنامه تلویزیونی اعلام کردند که قنطار از سال 1976 آموزش نظامی ندیده و امروز بار دیگر به این آموزشها بازگشته است.

سمیر قنطار چند روز پس از آزادی با اشاره به اینکه "اولویتم آزاد سازی فلسطین است"، گفت: می خواهم پس از این خودم را وقف دفاع از فرهنگ مقاومت و آزادسازی فلسطین کنم.

وی تاکید کرد: عده‌ای می‌خواهند با سوء استفاده از اختلافات داخلی گروههای فلسطینی و توافقنامه اسلو، مساله اصلی که آزادسازی فلسطین است را از یادها ببرند. من به شما می‌گویم 65 درصد از زندانیان دربند رژیم صهیونیستی را مبارزان گروه فتح تشکیل می‌دهند.

قنطار گفت: باید تلاش کنیم با دفاع از فرهنگ مقاومت آن را در داخل فلسطین و میان ملتهای عرب نهادینه سازیم.
این مبارز لبنانی افزود: سازش با اسرائیل کارساز نیست. یا باید مقاومت کنیم یا اینکه در توطئه علیه ملت فلسطین شرکت کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر