jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۰۷۳۳۱   ۱۷ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۸:۳۴

سمیر قنطار قدیمی‌ترین زندانی آزاد شده از زندانهای رژیم صهیونیستی که اعلام کرده بود مقاومت بر ضد اشغالگری را در فلسطین ادامه خواهد داد در حال گذراندن آموزشهای نظامی در جنوب لبنان است.

به گزارش فارس، تلویزیون رژیم صهیونیستی دیروز صحنه‌هایی از سمیر قنطار نشان داد که در آن وی در حال گذراندن آموزشهای نظامی در جنوب لبنان بود.

دوستان سمیر در این برنامه تلویزیونی اعلام کردند که قنطار از سال 1976 آموزش نظامی ندیده و امروز بار دیگر به این آموزشها بازگشته است.

سمیر قنطار چند روز پس از آزادی با اشاره به اینکه "اولویتم آزاد سازی فلسطین است"، گفت: می خواهم پس از این خودم را وقف دفاع از فرهنگ مقاومت و آزادسازی فلسطین کنم.

وی تاکید کرد: عده‌ای می‌خواهند با سوء استفاده از اختلافات داخلی گروههای فلسطینی و توافقنامه اسلو، مساله اصلی که آزادسازی فلسطین است را از یادها ببرند. من به شما می‌گویم 65 درصد از زندانیان دربند رژیم صهیونیستی را مبارزان گروه فتح تشکیل می‌دهند.

قنطار گفت: باید تلاش کنیم با دفاع از فرهنگ مقاومت آن را در داخل فلسطین و میان ملتهای عرب نهادینه سازیم.
این مبارز لبنانی افزود: سازش با اسرائیل کارساز نیست. یا باید مقاومت کنیم یا اینکه در توطئه علیه ملت فلسطین شرکت کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر