هشدار آمریکایی ها درباره احتمال حملات القاعده در خاک امریکا

جام جم آنلاین - جان اشکرافت دادستان کل امریکا روز جمعه هفتم فوریه اعلام کرد: احتمال حملات القاعده در خاک ایالات متحده بسیار بسیار بالا است .
کد خبر: ۲۰۴۰۸
به گزارش شبکه تلویزیونی CNN ، جان اشکرافت دادستان کل امریکا به نقل از اطلاعات دقیق سرویس های اطلاعاتی این کشور هشدار داد ، احتمال یک حمله شبکه القاعده در خاک امریکا بسیار بسیار بالا است .
وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت براساس یک اطلاعات دقیق دریافت شده که توسط مجموعه سازمانهای اطلاعاتی تحلیل شده است حالت فوق العاده برای مقابله با یک حمله بسیار بسیار محتمل شبکه القاعده در خاک امریکا اتخاذ شده است.
وی تاکید کرد: گزارش های اطلاعاتی در دست است که شبکه القاعده قصد حملاتی علیه ساختمان ها و هتل های امریکا و نیز در سایر نقاط جهان را دارد.
تام ریج وزیر امنیت داخلی که به همراه اشکرافت دراین کنفرانس مطبوعاتی شرکت داشت گفت ما از امریکایی ها نمی خواهیم شیوه زندگی خود را تغییر دهند ، اما باید هشیار و گوش به زنگ باشند.
درعین حال به گزارش خبرگزاری فرانسه ، وزارت خارجه امریکا روز پنجشنبه 6 فوریه به اتباع خود در سراسر جهان هشدار داد که احتمال یک حمله تروریستی علیه غیرنظامیان وجود دارد.
در بیانیه وزارت خارجه امریکا از اتباع این کشور در سراسر جهان خواسته شده هشیار باشند زیرا احتمال این حملات بسیار بالا است و حتی ممکن است دراین حملات از سلاح های غیرمتعارف شیمیایی یا میکروبی استفاده شود.

بی .بی .سی : القاعده بمب «رادیواکتیو» ساخته است
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها