jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۳۸۹۳   ۳۰ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۳۵

گروه بین‌الملل: جنبش حماس اعلام کرد مذاکره غیرمستقیم درباره آزادی گیلاد شالیت، سرباز اسرائیلی اسیر گروه‌های فلسطینی تنها در گرو موافقت این رژیم با 3 پیش‌شرط حماس است. به گزارش روزنامه الشرق‌الاوسط - چاپ لندن -‌ پیش‌شرط‌های حماس اعلام آمادگی اسراییل برای آزاد کردن اسرای فلسطینی طبق فهرست حماس، عملی شدن مفاد توافقنامه آتش‌بس و آزادی فلسطینیان تحت بازداشت در زندان‌های مصر عنوان شده است.

به تصریح حماس فهرست اسامی 450 اسیری که آزادی آنها در برابر شالیت طلب شده تحویل عوفر دیکل، نماینده ایهود اولمرت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و مسوول مذاکرات غیرمستقیم با حماس شده است. نام همه نمایندگان پارلمانی در فهرست اسرایی است که اسرائیل باید آنها را آزاد کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر