jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۴۳۹   ۱۹ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۴۹

گروه رسانه: تصویربرداری تله فیلم «بمانی هفتم» با حضور بازیگرانی چون رضا شفیعی‌جم، رضا فیض‌نوروزی و معصومه آقاجانی در منطقه درکه تهران کلید خورد. این فیلم تلویزیونی در مرکز سیما فیلم تهیه ‌و توسط مهدی مظلومی کارگردانی می‌شود. بمانی هفتم مانند بیشتر ساخته‌های این کارگردان حال و هوایی طنز دارد. این فیلم داستان شخصی را به نام «بمانی هفتم» روایت می‌کند که بعد از 6 فرزند مرده به دنیا آمده است و چون نام فرزندان قبلی نیز «بمانی» بوده بنابراین به خاطر رسم خانواده وقتی فرزند هفتم زنده می‌ماند بمانی هفتم نامیده می‌شود. داستان این فیلم تلویزیونی از جایی آغاز می‌شود که بمانی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و پس از گذراندن مراحل مقدماتی به استخدام یک اداره دولتی در می‌آید، اما به دلیل وظیفه‌شناسی و وجدان کاری مورد حسادت برخی از کارمندان قرار می‌گیرد.

فیلمنامه بمانی هفتم را مجید فرازمند نوشته و سعید سالارزهی نیز کار تهیه‌کنندگی آن را انجام می‌دهد. بجز بازیگرانی که نامشان آمد هادی کاظمی،‌ امیر آتشانی، تبسم هاشمی، سیامک اشعریون و کریم قربانی نیز در  این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

در ساخت این فیلم محمدرضا کاظمی (تصویربردار)‌، مسعود شاهوردی (صدابردار)‌، علی مربی (طراح صحنه و لباس)‌، مریم دوستی (گریم)‌، رضا موسوی (عکس)‌ و سعید سالارزهی (تدوین)‌ همکاری می‌کنند. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر