jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۴۳۹   ۱۹ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۴۹

گروه رسانه: تصویربرداری تله فیلم «بمانی هفتم» با حضور بازیگرانی چون رضا شفیعی‌جم، رضا فیض‌نوروزی و معصومه آقاجانی در منطقه درکه تهران کلید خورد. این فیلم تلویزیونی در مرکز سیما فیلم تهیه ‌و توسط مهدی مظلومی کارگردانی می‌شود. بمانی هفتم مانند بیشتر ساخته‌های این کارگردان حال و هوایی طنز دارد. این فیلم داستان شخصی را به نام «بمانی هفتم» روایت می‌کند که بعد از 6 فرزند مرده به دنیا آمده است و چون نام فرزندان قبلی نیز «بمانی» بوده بنابراین به خاطر رسم خانواده وقتی فرزند هفتم زنده می‌ماند بمانی هفتم نامیده می‌شود. داستان این فیلم تلویزیونی از جایی آغاز می‌شود که بمانی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و پس از گذراندن مراحل مقدماتی به استخدام یک اداره دولتی در می‌آید، اما به دلیل وظیفه‌شناسی و وجدان کاری مورد حسادت برخی از کارمندان قرار می‌گیرد.

فیلمنامه بمانی هفتم را مجید فرازمند نوشته و سعید سالارزهی نیز کار تهیه‌کنندگی آن را انجام می‌دهد. بجز بازیگرانی که نامشان آمد هادی کاظمی،‌ امیر آتشانی، تبسم هاشمی، سیامک اشعریون و کریم قربانی نیز در  این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

در ساخت این فیلم محمدرضا کاظمی (تصویربردار)‌، مسعود شاهوردی (صدابردار)‌، علی مربی (طراح صحنه و لباس)‌، مریم دوستی (گریم)‌، رضا موسوی (عکس)‌ و سعید سالارزهی (تدوین)‌ همکاری می‌کنند. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر