jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۱۹۶   ۱۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۹

گروه اقتصاد: سخنگوی کار گروه تحول اقتصادی دولت از گنجاندن منابع مالی برخی پروژه‌های طرح تحول اقتصادی در بودجه سال 1388 خبر داد. محمدرضا فرزین در گفتگوی با مهر، افزود: هنوز در خصوص گنجاندن ابعاد طرح تحول اقتصادی در بودجه سال 88 به طور دقیق و مبسوط بحثی مطرح نشده ولی از آنجا که اجرای برخی پروژه‌های این طرح نیاز به تامین منابع مالی دارد، قطعا این منابع مالی در بودجه سال آتی لحاظ می‌شود.سخنگوی کار گروه تحول اقتصادی دولت در خصوص هدفمند کردن یارانه‌ها در بودجه سال آینده افزود: با توجه به این که بحث هدفمند کردن یارانه‌ها به صورت کامل نهایی نشده هم اکنون بحث لحاظ کردن این طرح در بودجه سال 88 مطرح نیست.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر