jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۰۰۵۰۴   ۱۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۲:۱۱

دهمین همایش سالانه آسیب شناسی ایران اول تا سوم آبان ماه امسال در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (تالار امام) برپا می شود.

به گزارش جام جم آنلاین دکتر پیمان امیدوار دبیر اجرایی این همایش و عضو هیات مدیره انجمن آسیب شناسی ایران با اعلام خبر فوق ، گفت: هدف از برپایی این همایش معرفی هر چه بیشتر توانمندی پاتولوژیست های ایرانی ، ارتقای سطح دانش علمی و بحث و تبادل نظر با متخصصان خارج از کشور است.

وی گفت: دهمین همایش سالانه آسیب شناسی ایران از سوی انجمن آسیب شناسی ایران و با همکاری انجمن سرطان ایران و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

دکتر امیدوار یادآور شد؛ با توجه به تاکید انجمن آسیب شناسی ایران به نقش استقرار سیستم مدیریت کیفیت و برنامه ریزی تضمین کیفیت در ارتقای عملکرد آزمایشگاه ها در دهمین همایش سالانه آسیب شناسی ایران کارگاهی نیز به این امر اختصاص داده خواهد شد.

وی طبقه بندی تومورهای پستان و آسیب شناسی بیماری های زنان را از دیگر برنامه های همایش نامبرده برشمرد.

دبیر اجرایی دهمین همایش سالانه آسیب شناسی ایران گفت: در این همایش متخصصان بسیاری از رشته های هماتولوژی ، انکولوژی (خون شناسی) اطفال و بزرگسال ، آسیب شناسی (پاتولوژی) ، رادیوتراپی (پرتودرمانی) انکولوژی ، داخلی ، جراحی عمومی ، زنان و زایمان ، علوم آزمایشگاهی و... حضور دارند.

وی با ابراز خرسندی از اینکه در دهمین همایش آسیب شناسی ایران ، استادان برجسته ایرانی و خارجی مدعو از کشورهای آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و لوکزامبورگ حضور دارند ، افزود: این افراد در محورهای ضایعات پستان ، لنفوما و سایر مباحث مرتبط با این رشته ، جدیدترین دستاوردهای خود را ارائه خواهند کرد.

دکتر امیدوار تصریح کرد: نظر به اینکه افزودن توانمندی‌های تکنولوژی آزمایشگاه‌های سراسر کشور از نظر دستگاه و تجهیزات یکی از مهم ترین نکات مورد تاکید انجمن آسیب شناسی ایران است ، همزمان با برپایی این همایش نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ، پزشکی و تشخیصی ، جدیدترین دستاوردهای این رشته را نیز معرفی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.