jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۰۱۰۴   ۱۴ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۶

کرج - خبرنگار جام‌جم: فردی که تحت عنوان مامور اداره برق و به بهانه نصب لامپ‌ کم‌مصرف وارد منازل مردم می‌شد و با بستن دست و پای صاحبخانه اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و زیورآلات می‌کرد، با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی شهریار دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در تشریح جزئیات این خبر گفت: چند روز پیش زنی جوان به پلیس آگاهی شهریار مراجعه و با ارائه شکایتی عنوان کرد: فردی با در دست داشتن یک کیف دستی و ابزارآلات برقی مثل لامپ کم‌مصرف و سیم برق خود را مامور اداره برق معرفی و بیان کرد، از طرف اداره برق منطقه‌ای برای تعویض لامپ‌هایی که مصرف زیاد دارند با لامپ‌های کم‌مصرف آمده است و تمامی لامپ‌های خانه ما را به صورت رایگان عوض می‌کند.

بنابراین من هم که هر روز در تلویزیون برنامه‌های مختلف در مورد استفاده از لامپ‌های کم‌مصرف را دیده بودم، حرف‌های او را باور کردم و او را به داخل خانه راه دادم.

شاکی افزود: این فرد پس از ورود به خانه با تهدید چاقو دست و پایم را بست و طلا و زیورآلات، مقداری وجه نقد، مدارک شناسایی و دوربین فیلمبرداری را به سرقت برد.

سرهنگ محمدحسین کریمی افزود: با توجه به اظهارات شاکی، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت و این متهم با پیگیری‌های گسترده به اتفاق همدستان خود در شهرک اندیشه کرج دستگیر و مشخص شد عامل سرقت در همسایگی زن مالباخته سکونت داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر