jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۹۴۸۹   ۱۴ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۱:۱۲

فردی که تحت عنوان مامور اداره برق و به بهانه نصب لامپ‌ کم‌مصرف وارد منازل مردم می‌شد و با بستن دست و پای صاحبخانه اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و زیورآلات می‌کرد، با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی شهریار دستگیر شد.

کرج - خبرنگار جام‌جم: فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در تشریح جزئیات این خبر گفت: چند روز پیش زنی جوان به پلیس آگاهی شهریار مراجعه و با ارائه شکایتی عنوان کرد: فردی با در دست داشتن یک کیف دستی و ابزارآلات برقی مثل لامپ کم‌مصرف و سیم برق خود را مامور اداره برق معرفی و بیان کرد، از طرف اداره برق منطقه‌ای برای تعویض لامپ‌هایی که مصرف زیاد دارند با لامپ‌های کم‌مصرف آمده است و تمامی لامپ‌های خانه ما را به صورت رایگان عوض می‌کند بنابراین من هم که هر روز در تلویزیون برنامه‌های مختلف در مورد استفاده از لامپ‌های کم‌مصرف را دیده بودم، حرف‌های او را باور کردم و او را به داخل خانه راه دادم.

شاکی افزود: این فرد پس از ورود به خانه با تهدید چاقو دست و پایم را بست و طلا و زیورآلات، مقداری وجه نقد، مدارک شناسایی و دوربین فیلمبرداری را به سرقت برد.

سرهنگ محمدحسین کریمی افزود: با توجه به اظهارات شاکی، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت و این متهم با پیگیری‌های گسترده به اتفاق همدستان خود در شهرک اندیشه کرج دستگیر و مشخص شد عامل سرقت در همسایگی زن مالباخته سکونت داشته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر