jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۸۴۳   ۰۵ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۰

آیت الله هاشمی شاهرودی دیروز در دیدار مدیرعامل و معاونان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از خدمات و زحمات این خبرگزاری و نقش مثبت و ارزنده آن در انتقال اخبار تقدیر نمود.

رئیس قوه قضاییه نقد منصفانه نسبت به عملکردها و اقدامات را اقدامی موثر در جهت اصلاح امور دانست و افزود: بسیاری از نقدهای کنونی که در عرصه رسانه ها و مطبوعات خصوصا سایت های اینترنتی منعکس می شود قابل تامل است که باید از سوی رسانه های متعهد کشورمان مورد ارزیابی و دقت نظر قرار گیرد. چون نقد سالم و بدون سوئنیت نقد با حسن ظن است ولی آنچه که اکنون وجود دارد خلاف این معنی است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر