jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۸۴۳   ۰۵ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۰

آیت الله هاشمی شاهرودی دیروز در دیدار مدیرعامل و معاونان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از خدمات و زحمات این خبرگزاری و نقش مثبت و ارزنده آن در انتقال اخبار تقدیر نمود.

رئیس قوه قضاییه نقد منصفانه نسبت به عملکردها و اقدامات را اقدامی موثر در جهت اصلاح امور دانست و افزود: بسیاری از نقدهای کنونی که در عرصه رسانه ها و مطبوعات خصوصا سایت های اینترنتی منعکس می شود قابل تامل است که باید از سوی رسانه های متعهد کشورمان مورد ارزیابی و دقت نظر قرار گیرد. چون نقد سالم و بدون سوئنیت نقد با حسن ظن است ولی آنچه که اکنون وجود دارد خلاف این معنی است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر