jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۹۶۴۸   ۳۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

همان طوری که انتظار می رفت ، تیم بسکتبال صنام موفق شد جوانان هسای اصفهان را در تهران مغلوب کند. شروع خوب هسا ، حکایت از یک بازی جانانه می داد

؛ اما وقتی این تیم عصبی شد، حساب بازی از دستش در رفت و این دیدار را که می توانست جذابتر از این باشد ، با حساب 96بر 66 به حریف باتجربه خود واگذار کرد. شاید اگر بازیکنان هسا در پرتاب های خود دقت بیشتری می کردند و آگاهانه به یکدیگر پاس می دادند ، اختلاف بازی به این حد فاحش نبود. به هر حال برای تیمی که برای اولین بار زندگی در لیگ را تجربه می کند، همه این بازیها می تواند تجربه خوبی برای دوره های آتی باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر