jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۵۷۸   ۲۹ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۳

2کف زن سابقه دار در آخرین سرقت خود،توسط ماموران کلانتری 127دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما ، مردی با مراجعه به واحد گشت کلانتری 127نارمک اعلام کرد ، وقتی سوار یک دستگاه خودرو بوده است ، 2مسافر با معرفی خود به عنوان اتباع بیگانه ، از وی درخواست کرده اند تا پول ایرانی به آنها نشان دهم . آنها پس از شمارش پول ، آن را به من پس دادند و متوجه شدم مقادیری از آن سرقت شده است . با ارائه اطلاعات لازم از سوی مالباخته ، ماموران با کنترل غیر محسوس منطقه ، روز گذشته موفق شدند متهمان را دستگیر و تحقیق از آنها را آغاز کنند. با اعتراف سارقان کف زن به چندین فقره سرقت و اخذ سوابق آنها، مشخص شد آنها از افراد سابقه دار هستند. با ارسال پرونده به مجتمع قضایی رسالت ، قاضی دادگاه از مردم خواست چنانچه به این شیوه از آنها سرقت شده است ، برای شناسایی سارقان به واحد تجسس کلانتری 127مراجعه کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر