jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۵۳۲   ۲۸ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۵

3جوان معتاد یک روز پس از آزادی از زندان ، هنگامی که با معرفی خود به عنوان مامور قصد اخاذی داشتند ، از سوی ماموران کلانتری 124 دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما، در پی تماس تلفنی راننده یک خودرو با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر این که 3نفر با حمله به یک جوان ضمن ضرب و شتم وی قصد سرقت از او را دارند، بلافاصله یک واحد گشت از ماموران کلانتری 124 با عزیمت به محل حادثه ، به 3نفر به نامهای عزیزالله ن، محمد ک و اکبر ن برخورد کردند که خود را به عنوان مامور به مردم معرفی می کردند. این افراد در بازرسی بدنی از یک جوان ، مبلغ 35هزار تومان پول وی را به سرقت برده بودند که پس از تهدید با چاقو ضمن مشاهده ماموران در محل ، فرار کردند. هر 3سارق با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که با تعقیب و گریز ماموران ، دقایقی بعد هر 3نفر دستگیر شدند و در بازرسی از آنها یک قبضه چاقو کشف و ضبط شد. پرونده این افراد برای صدور دستور قضایی به شعبه 1612 جنایی تهران انتقال یافت و تحقیق از این 3متهم آغاز شد. هر 3متهم اعتراف کردند، در زندان باهم بوده اند و روز گذشته پس از تحمل کیفر از زندان آزاد شده اند و چون هر 3به مواد مخدر اعتیاد دارند، تصمیم به سرقت گرفته اند و لذا یکی از آنها با معرفی خود به عنوان افسر و به بهانه این که فرد مالباخته فروشنده مواد مخدر است ، قصد سرقت از وی را داشتند. در پی اعترافات هر 3جوان که یک نفر از آنها نیز خود را بیمار روانی معرفی می کرد، قاضی محمد عرفان با صدور قرار قانونی آنها را به شعبه 5آگاهی ارجاع کرد تا در خصوص آنان تحقیقات تکمیلی صورت پذیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر