jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۹۳۹۲   ۲۴ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۵

جام جم آنلاین - تا پایان روز 31 دسامبر سال 2002 میلادی تعداد مشترکان تلفن همراه در فرانسه به رقم 38585300 رسید.

به گزارش شبکه تلویزیونی کانال دوفرانسه ، مقامات اداره مخابرات فرانسه روز 13 ژانویه اعلام کردند: تا پایان روز 31 دسامبر سال 2002 تعداد مشترکان تلفن همراه در این کشور به بیش از 5/38 میلیون مشترک رسیده است .
به این ترتیب 64 درصد مردم فرانسه مشترک تلفن همراه هستند.
در پایان سال 2001 میلادی تعداد مشترکان حدود 37 میلیون نفر بود که به این ترتیب 6/61 درصد مردم فرانسه از تلفن های همراه استفاده می کردند.
با توجه به این ارقام در سال 2002 میلادی تعداد مشترکان تلفن همراه
6/1 میلیون نفر افزایش یافته است .
در پایان سال 2002 میلادی شرکت خدمات تلفن همراه اورانژ با 19215500 مشترک و 8/49 درصد سهم بازار در صدر شرکتهای خدمات تلفن همراه فرانسه باقی ماند.
شرکت SFR با 1/35 درصد بازار و 13546900 مشترک در مقام دوم و بوییگ تله کم با 1/15 درصد بازار و 5822900 مشترک در مقام سوم این فهرست قرار دارند.

تقاضا برای نسل سوم تلفن همراه دو برابر می شود
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر