jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۹۱۵۲   ۱۸ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۹

حسن تقدس نژاد، معاون اداری و پشتیبانی سازمان تربیت بدنی در خصوص معالجه فاطمه حسین پور، قهرمان ژیمناستیک کشور که در مسابقه های قهرمانی شهرستان کرج دچار قطع نخاع شده است

، گفت : فاطمه حسین پور برای معالجه به انگلستان اعزام خواهد شد. معالجات وی در این کشور به 12میلیون تومان نیاز داشت که این مبلغ توسط معاونت اداری و پشتیبانی سازمان تربیت بدنی تقبل شده است . وی در ادامه افزود: پولهای موجود باید به ارز تبدیل و به حساب بیمارستان رویال باکینگهام شایر انگلستان واریز شود. تقدس نژاد اظهار امیدواری کرد که تا پایان دیماه ، فاطمه حسین پور به انگلستان اعزام می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر